x

Son teknoloji lazer kesim makineleriyle birlikte profil şekil verme ve kaynaklı imalat üretimi ile metal işleme ve tarım makinaları üretimi gerçekleştirmektedir. Otomotiv sektöründe sürekli gelişerek ve değişerek büyüyen GİSAN otobüs üretiminde önde gelen Otokar markasına hizmet sunmaktadır. Müşterilerimize kaliteli ürünleri sunmanın yanı sıra Gisan olarak esneklik, değişim ve gelişime açık üretim anlayışı sayesinde müşteri taleplerine kısa sürede uyum sağlamaktadır.

Üretim alanında değişen ve gelişen bir firma olarak birçok alanda hızla ülke sınırlarını aşarak dünya pazarında yerini almıştır.

WEB SİTEMİZ YAYINA GİRDİ!
Otobüs gövde kaynak işlemimiz ile çeşitli yapıda yardımcı profilleri birbirlerine kaynak işlemi ile bağlamaktayız. Bu yöntemle ürettiğimiz kafes yapı, günümüzde modern araçlarda iskelet ve gövde yapısının üretiminde kullanılan ana yöntemdir.Kaynak, malzemeleri birbiri ile birleştirmek için kullanılan bir imalat yöntemidir, genellikle metal veya termoplastik malzemeler üzerinde kullanılır.
13.06.2018 tarihinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına web sitemizi yeniledik. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.
 
OTOBÜS GÖVDE YAPILARI
Bir otobüsün tasarımında en önemli unsur kafes yapısıdır. Bu yapının birbirleri ile bağlantısı ne kadar düzgün bir işçilik ile yapılırsa...
  
     
 
Pro WEB